Informace

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Platnost od 1. ledna 2022

Martina Jechová
IČO: 07105452

Všechny fotografie podléhají autorskému zákonu a bez mého předchozího písemného souhlasu nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci nebo prodej. Fotografované osoby smí fotografie používat pro soukromé účely prezentace v jakékoliv vytisknuté formě či na webu, sociálních sítích či kdekoliv jinde.

Fotografie u mě na webu a sociálních sítích jsou prezentovány pouze s Vaším souhlasem. Bez něj je nikde nezveřejňuji. Vašeho souhlasu si moc Vážím a jsem ráda, když mi jej poskytnete, protože díky tomu je mohu ukázat ostatním.

Objednávání focení

Termín focení je nejlepší objednávat minimálně 2 – 3 týdny dopředu. Vždy záleží na mé aktuální vytíženosti, tudíž mohu mít volný termín dříve, ale naopak také později.

Focení objednávejte na telefonu 723 927 064 , e-mailu: m.jechova@seznam.cz, nebo přes kontaktní formulář zde na webu.

Termín focení se stává závazným v momentě potvrzení oběma stranami. U svatebního focení je termín závazně potvrzen zaplacením zálohy. Zaplacením zálohy souhlasíte s mými obchodními podmínkami.

Pokud máte o focení opravdu zájem, odpovídejte prosím co možná nejrychleji. Může se totiž stát, že termín obsadím pro někoho jiného, když se nebudete dlouho ozývat.

Uskutečněním focení také souhlasíte s mými obchodními podmínkami.

Jak probíhá focení?

EXTERIÉROVÉ

Focení obvykle trvá 45-50min. Focení probíhá formou procházky na předem domluveném místě. Místo si můžete vybrat sami, případně mám svá vytipovaná místa

Na focení přicházejte pokud možno, co nejlépe na čas. Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, kontaktujte mě alespoň hodinu před focením a buď termín posuneme  nebo domluvíme nový.

Za focení mimo Turnov si účtuji cestovné 10 Kč/km.

Co si s sebou vzít na focení?

Exteriérové focení – portrét, rodina, děti, těhotenské

Výběr oblečení nechám na Vás. Jako rodina je možné se barevně sladit.

Kde fotím?

Momentálně žiji v Turnově, nejčastěji fotím v okolí, ale není problém se domluvit na focení kdekoliv. Svatby fotím po celé ČR.

Úprava fotografií

Svatební fotografie, reportáže, rodinné foto – základní retuš (tzn. odstranění dočasných vad pleti, doladění barevnosti, kontrastu, jasu, ořez, apod.).

Barevná úprava fotografií se vždy podobá celému mému portfoliu fotek. Každou zakázku zpracovávám dle pocitu a nesouhlas s barevností odevzdaných fotek není důvod k reklamaci. 

Doba zpracování

Doba zpracování u svatebního focení je obvykle 3 – 7 týdnů od focení svatby. U ostatních fotografií je to obvykle 1 – 3 týdny.

V obou případech může být tato doba kratší nebo naopak delší. Vždy záleží na mé aktuální vytíženosti.

Předání fotografií

Fotografie předávám v plném rozlišení ve formátu JPG elektronicky přes službu uschovna.cz nebo dle požadavku na flash disku. Neupravené fotografie neposkytuji.


Platební podmínky

V případě focení svatby požaduji zálohu ve výši 3 000 Kč. Zaplacením zálohy je termín závazně rezervován. 

V případě zrušení svatebního focení z Vaší strany není záloha vrácena. Při neplánovaném zrušení z mé strany Vám bude záloha vrácena v plné výši.

Platit můžete buď hotově nebo převodem na účet. 

Archivace

Upravené fotografie zálohuji minimálně 6 měsíců od předání. Kdyby se Vám s fotografiemi něco stalo, je možné si je během této doby u mě zpětně vyžádat. Doporučuji si udělat svoji zálohu fotografií!!

Dárkové poukazy

Poukaz je možné platit hotově nebo převodem.

Poukaz má platnost 1 rok.

Kontakt

Martina Jechová

Turnov

Mobil: 723 927 064

Email:  m.jechova@seznam.cz

https://www.instagram.com/martinajechova.cz/

https://www.facebook.com/search/top/q=martina%20jechova%20photography&epa=SEARCH_BOX